Kontaktinfo

Det regionale kultursekretariatet utgjør sammen med de fem kommunale kulturadministrasjonene et nettverk. Kultursjefene/-konsulentene har et kollegium med jevnlige møter.

Kultursjefskollegiet
11.08.201611:58 Vesterålen regionråd

Andøy: Sindre Wolf Tlf: 76 11 50 00 (i permisjon til 01.08.18)
Kristin Krey vikarierer. Epost: kristin.krey@andoy.kommune.no 
E-post: sindre.wolf@andoy.kommune.no

Bø: Kine Johnsen Tlf: 76 11 42 00 
E-post: kine.johnsen@boe.kommune.no

Hadsel: Kari Ann Olsen Lind Tlf: 76 16 40 00
E-post: kari.ann.olsen.lind@hadsel.kommune.no

Sortland: Tone Toften Tlf: 76 10 92 43
E-post: tone.toften@kulturfabrikkensortland.no

Øksnes: Trond Ståle Mathisen Tlf: 76 18 50 00
E-post: trond.stale.mathisen@oksnes.kommune.no

Kultursamarbeidet: Vibeke Suhr, daglig leder

Kultursjefskollegiet på Stortinget 2016
Kultursjefkollegiet og kulturpolitikere i Donegal 2016